Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples sidekar klubu Nasavrky 05

27. 10. 2006

A tady je popis akce tak, jak si ji pamatuje Freddie: 

Na motorkách sem přijel já, Zelí, Dáša a Dřevák, autem a vlakem dorazil Leošek s Káťou a Jaroušek. Možná tam byl od nás ještě někdo, ale to už si nevzpomínám (to ti řekne Dáša). Nasavrčáci nám půjčili na přespání klubovnu, to ale netušili jaký sme hovada. Takže sme si tam složili věci, zaparkovali stroje, přestrojili se, Dáša si namalovala nový obličej a vyrazili do místní sokolovny, kde se to mělo konat.
Cestou sme se stavili ještě v hospodě na pivo a pak už hurá na ples. Tančilo se, pařilo se, chlasato se, svlíkalo se,..., no prostě Jawa Extrém. Podle překvapených lidí bych řekl, že jim na plese ještě nikdo neukazoval prdele. Je to holt už takový náš rituál. No akce to byla super.
Zpátky do klubovny sme se trousili po skupinkách a ikdyž to bylo z kopce, docela nám to trvalo. Moc si toho už nepamatuju, lehnul sem, kdosi mě tahal za přirození, někdo rozbil lahev od piva, Zelí vypnul topení se slovy příprava na Elefant, pak se tam objevil Kuťas a chlastato se osolený kafe a pak se umřelo.
Jo ještě si vzpomínám že jen co sem zalez do spacáku, přišlo na mě sraní, tak sem vyletěl ven ke kadibudce, nějak se mě zapletli nohy a já sebou švihnul nahatej do sněhu. Brrrrr.
Ráno byla díky Zelímu šílená zima, Jarošek roztřískal nechtěně kytaru co byla pověšená na zdi, pak sme šli nebo jeli na oběd do hospody, trochu se to tam poklidilo (hroznej bordel) a rozjeli sme se domů.

Freddie